Учні 1- А класу разом із батьками виготовили годівнички для птахів та розвісили їх на території школи. Тепер кожного дня першокласники слідкують, щоб годівнички не були порожніми та підсипають в них корм.
За підтримки посольства США в Україні діяльність клубу продовжується. Відбулось чергове засідання на тему "Стресостійкість та розумова гнучкість". Учні за допомогою різноманітних вправ, формують в собі якості, необхідні для самореалізації в подальшому житті.
Маємо гарні результати.Перше( Плаксива Катерина 11кл.) і третє(Карвацький Олег 9кл) місця у Всеукраїнському конкурсі " Мирний космос". Вручено заслужені нагороди і дипломи. Плаксива Катерина нагороджена книгою Леоніда Каденюка " Місія - космос" з дарчим підписом від організаторів, а Карвацький Олег отримав настільне фото з підписом космонавта Леоніда Каденюка. У конкурсі, що організовував Чернівецький обласний центр краєзнавства і туризму "Моя Батьківщина - Україна" в номінації "Музеї- духовна спадщина" Плаксива К. посіла 3є місце.
В шкільному музеї проведено екскурсії для шести класів нашої школи та делегацій з м.Дніпра та Києва. Загальна кількість відвідувачів 156 осіб.
Учні 1-Б класу з допомогою батьків виготовили годівнички та повісили їх на території скверу, що біля лікарні. Тепер щодня будемо дбати про те, щоб заготовляти зерно та підгодовувати птахів.
Учнів 4-го класу в рамках занять групи продовженого дня залучено до квесту "Таємнича ніч Святого Миколая". Організатори - Олена Вікторівна Назарко та Віта Олександрівна Іванічек. Учні надзвичайно захопились грою, отримали масу позитивних емоцій.
Показовий урок проведено Світланою Дмитрівною Главачук з учнями 8-Б класу. Тема: "Леся Українка. Життя поетеси ,іі мужність і сила духу. Тема гармонійного єднання людини з природою у вірші «Давня весна» Засвоєння навчального матеріалу здійснювалось в процесі виконання інтерактивних вправ ( Створення профілю Лесі Українки у фейсбуці, відновлення елементів інфо графіки ( робочий аркуш «Леся Українка», інтерактивний кросворд, колесо знань, інтерактивні вправи слухові і зорові образи красуні- весни, аналіз поезії, сенкан до образу ліричноії героїні поезії). Присутні на уроці колеги високо оцінили професійний рівень Світлани Дмитрівни, її вміння йти в ногу з часом.
Плаксива Катерина під керівництвом Наталії Володимирівни Мельничук вибороли ІІІ місце у секції "Духовна спадщина мого народу" з роботою "Гордість і візитка школи - музей "Буковина - край космічний" - основа вивчення життєвого і професійного шляху Героя України, космонавта Леоніда Каденюка.
16.12.2021 року в м.Чернівці відбувся обласний конкурс учнів фортепіанних відділів музичних шкіл та шкіл мистецтв "Юний концертмейстер".
Учениця ІV класу Фокшук Валерія представляла Клішковецьку музичну школу і стала переможцем у І віковій категорії - диплом ІІІ ступеня ( ілюстратор учениця ІІІ класу Гаврилян Ангеліна). Клас викладача Оксани Ігорівни Ротар.
Танащук Ніна Ілларіонівна - Відмінник народної освіти, одна з кращих педагогів Клішковецької восьмирічної школи. Колишні учні, яких вона навчала математики, згадують із вдячністю свою вчительку до цих пір. За 37 років роботи в школі зарекомендувала себе справжнім професіоналом, фанатом своєї справи: крім високоякісного викладання математики, за власним бажанням організовувала додаткові заняття, готувала переможців районних та обласних олімпіад. Не одноразовими призерами ставали Леонід та Сергій Каденюки. Ніна Ілларіонівна активно займалась громадською діяльністю, більше 20 років очолювала профспілковий комітет школи. Була чудовим класним керівником, організовувала з класами різноманітні заходи: вечори, конкурси, турніри. Нагороджена грамотами Міністерства освіти. Зі спогадів Ніни Ілларіонівни: " За часів радянської влади школа працювала шість днів на тиждень. Вихідний день - тільки неділя. Сім годин ранку. Біля школи зібрались члени прикордонної застави N 491. Є командир, комісар, кореспонденти. Застава у повному складі вирушає пішки в Млинки на прикордонну смугу. Одержано завдання штабу, яким керував полковник Хомрач, затримати порушника кордону. Завдання успішно виконано. Кореспонденти оформили донесення в штаб. Нашу прикордонну заставу неодноразово нагороджували грамотами та цінними подарунками. Грою діти були надзвичайно захоплені. Застава вела цікаву переписку з реальними учасниками бойових дій, здійснили кілька поїздок історичними місцями бойової слави. Коли ми приїхали на Чернівецьку прикордонну заставу, то по гучномовцю оголосили, що приїхали гості з героїчного Хотина. Ми були дуже вражені такою увагою. Там діти побачили справжню зброю, і вирішили теж озброїтись. Як видно на фотографіях - хлопчики з автоматам, які виготовили самі та з дерева. Ми організовували зустрічі з учасниками Великої Вітчизняної війни та інші цікаві заходи. Життя, як то кажуть, вирувало."