Музей "Буковина - край космічний"

26 квітня, у рамках культурної програми, Клішківецьку ЗОШ І-ІІІ ст. Л.Каденюка відвідала делегація учасників науково-практичної конференції, що відбулася на базі Чернівецького інституту термоелектрики на тему "Трансфер Буковини у розвиток космічних досліджень".
 
 
У складі делегації ведучі спеціалісти з Харкова, Дніпропетровська, Києва, конструктори славнозвісного конструкторського бюро "Південне".
Організатором конференції, поїздки в нашу школу та візиту до Хотинської фортеці, був член громадської ради ДКАУ, науково-технічний експерт лазерних та оптичних систем Носов Віктор Петрович, вихідець з Буковини.
 
 
Учні школи привітали шановних гостей візиткою школи, а учні 8Б класу Бобик Лінда та Бабина Марія провели екскурсію у шкільному музеї "Буковина - край космічний".
 
 
 
 
Під час зустрічі за круглим столом гості люб'язно подарували музею цікаву пізнавальну літературу про першого генерального конструктора КБ "Південне" М.Янгеля, буклети "Україна і космос", "20 років у космос", "Повітряно-космічний літак", значки, DVD диски "Космічна місія", "Конструкторське бюро "Південне", "20 років у космос", картину із зображенням найновішого супутника Sich-2, які стануть новими експонатами шкільного музею.